Медичний центр Святої Параскеви

Медичний центр Святої Параскеви


Медичний Центр Святої Параскеви – новий центр на теренах Західної України, у Львові, в якому зібрано найкращий діагностичний комплекс. Ми надаємо відповіді на найскладніші діагностичні запитання у медицині.
Вперше у вітчизняній медичній практиці в межах однієї установи зібрано інноваційне радіологічне обладнання найвищого світового рівня. Такий комплекс апаратів сьогодні використовується в авторитетних європейських клініках та науково-дослідних центрах при найбільших європейських університетах. А завдяки створенню національної мережі телемедицини, до встановлення діагнозу зможуть бути залучені фахівці з вітчизняних та європейських медичних центрів.

Центр стане базою підготовки лікарів Західного регіону за спеціальностями «радіологія – діагностика», «ендоскопія» та «лабораторна діагностика».
Маємо відповідальність та моральні цінності, зібрали фахівців які працюють в медицині за покликанням, людяних та небайдужих, котрі повні наснаги рухатись вперед у своїй професії, любов до людей та до Божої справи зцілення.
Сьогодні найважливішим є цілісний підхід до хворої людини, у котрої страждає не лише тіло, а й його душі потрібні ліки,  дух потребує підтримки.
Ми розуміємо, що зцілення передбачає єднання та гармонію тіла, душі і духу і неможливе без любові до своєї професії та людей.

Слоган: Європейська медицина в Україні

Рік створення: 2010

Загальна кількість працівників: 333

В тому числі кількість лікарів: 111

Площа приміщень (кв. м.): 2600


До розвитку цього медичного закладу долучилися:


Партнери:
 

(032) 295-4-000 Львів, вул. Заводська 7

 http://www.medcenter.lviv.ua/