Мережа медичних центрів «Медісвіт»

Медісвіт. Мережа медичних центрів


«Медісвіт» – це сучасні медичні центри для дорослих і дітей з найкращим співвідношенням ціна/якість. За рахунок оптимізації процесів, довгострокових програм та ефективної системи стимулювання персоналу нам вдалося встановити справедливі ціни.

Сучасне оснащення медичних центрів дозволяє комплексно підходити до медичної проблеми, проводити повний спектр заходів щодо попередження, діагностики та лікування різних захворювань. Медичні центри оснащені новітнім медичним обладнанням в обсязі, необхідному для надання якісної медичної допомоги в амбулаторних умовах.

У медичній практиці все залежить від кваліфікації, досвіду та особистих якостей лікаря, що лікує, тому «Медісвіт» приділяє велику увагу якісному підбору персоналу. Лікарі медичних центрів володіють великим професійним досвідом, люблять свою роботу і орієнтовані на досягнення максимального результату у вирішенні медичних проблем з дотриманням принципу справедливої ціни. В компанії створені унікальні умови для професійного розвитку лікарів, впровадження новітньої медичної практики.


Медичні відділення / напрямки:

Алергологія, імунологія
Гастроентерологія
Гінекологія
Дерматологія
Ендокринологія
Загальна практика (терапія)
Інструментальна діагностика
Кардіологія
Неврологія
Онкологія і мамологія
Отоларингологія
Офтальмологія
Педіатрія
Урологія
Хірургія
Лікувальна косметологія


Слоган: Сервіс Вашого здоров’я

Формат: поліклініка для дорослих та дітей

Рік створення: 2008


До розвитку цього медичного закладу долучилися:


 

(044) 393-00-00
(050) 317-17-76
(067) 555-42-25 Київ, вул. Р. Окіпної 4б

 http://www.medisvit.com/

 info@medisvit.com