Оберіг, універсальна клініка

Оберіг, універсальна клініка


Медичний центр «Універсальна клініка «Оберіг» (ТОВ «КАПИТАЛ») – один з найбільших приватних інвестиційних проектів в галузі охорони здоров’я України, реалізований у XXI сторіччі. Розпочавши роботу в травні 2008 року, заклад ствердився як сучасна недержавна багатопрофільна лікарня, де мають змогу отримувати амбулаторну і стаціонарну медичну допомогу високої якості громадяни України та пацієнти з усього світу. В квітні 2013 року МЦ «Універсальна клініка «Оберіг» за результатами державної акредитації підтвердив вищу категорію закладу з надання медичної допомоги за всіма напрямками, передбаченими ліцензією МОЗ України на здійснення медичної практики.
Особливістю роботи лікарні є створення мультидисциплінарних команд фахівців для комплексного вирішення складних медичних проблем шляхом формування спеціальних функціональних підрозділів – центрів, де концентруються спеціалісти різних профілів з метою досягнення кращого результату.


Медичні відділення / напрямки:

«Універсальна клініка «Оберіг» володіє вичерпними можливостями для діагностики та лікування різноманітних захворювань, серед яких: інноваційна медична інформаційна система, потужне діагностичне відділення (МСКТ, МРТ, рентген, УЗД, мамографія та ін.), клініко-консультативна поліклініка та дитяча поліклініка, стаціонари для дорослих та дітей, сучасні відділення анестезіології та інтенсивної терапії, інтелектуальний операційний блок, власні клініко-діагностична лабораторія та централізоване стерилізаційне відділення, спеціалізовані медичні центри.
Серед спеціалізованих центрів універсальної клініки «Оберіг» вже визнані лікарями та пацієнтами: Центр здоров’я жінки, Гастроцентр, Інсультний центр, Дитячий аллергоцентр, Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології , Центр психосоматики та депресій, Центр пластичної хірургії, Патогістологічний центр та ін.


Слоган: Розумна медична допомога

Формат: Багатопрофільний госпіталь

Рік створення: 2008

Загальна кількість працівників: 333

В тому числі кількість лікарів: 111

Площа приміщень (кв. м.): 10000


Реалізовані інвестиційні проекти:

Центр малоінвазивних медичних технологій «Ендофорс» є новим сучасним високотехнологічним навчальним центром, в якому проводиться навчання хірургів і гінекологів техніці ендоскопічних оперативних втручань. Центр створено в 2010 році в результаті співпраці Медичного центру «Оберіг», Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та компанії «Карл Шторц».
Сайт: http://endoforce.com.ua
До розвитку цього медичного закладу долучилися:


 

(044) 521-03-03 Київ, вул. Зоологічна 3, корпус "В"

 http://oberig.ua/

 5210303@oberig.ua