Компанії

Оберiть тип компанії
Інші (2)
Маркетинг (1)
Медичне обладнання та інструментарій (3)
Послуги консультаційні (1)
Системи безпеки (1)
Юридичний супровід (1)

Додатково оберіть за містом чи назвою компанії
[wp-custom-fields-search preset=”1″ ]


ПрофіМед

Компанія «ПрофіМед» спеціалізується на поставках і сервісному супроводі найсучаснішого медичного та аналітичного обладнання від різних виробників Європи та США, що є світовими лідерами у своєму сегменті.
МедТехніка. Здорове життя

Компанія Медтехніка “Здорове життя» – це лідер з продажу такої продукції, як товари для інвалідів, обладнання для реабілітації та косметології, санітарно-гігієнічне обладнання, медичні меблі та багато іншого для здоров’я та краси!


Юридичне бюро Олени Бабич

Наша команда юристів та адвокатів – кваліфіковані фахівці кожен у своїй спеціалізації, багаторічний досвід роботи яких дозволяє нам швидко і ефективно виконувати завдання, які ставлять перед нами наші клієнти.


PRO менеджмент в охороні здоров’я, журнал

PRO Менеджмент в охороні здоров’я — це перший в Україні сучасний фаховий журнал для керівників медичних закладів. Журнал висвітлює найбільш актуальні теми з медичного менеджменту. Особливість журналу — створення нових знань, актуальних саме для українських реалій.


Група Компаній САКУРА

Комплексная безопасность медицинских учреждений


БМТ УА

БМТ УА пропонує медичне, фармацевтичне і лабораторне обладнання, а також широкий спектр сертифікованих сервісних послуг.