Компанії

Оберiть тип компанії
Інші (2)
Маркетинг (1)
Медичне обладнання та інструментарій (3)
Послуги консультаційні (1)
Системи безпеки (1)
Юридичний супровід (1)

Додатково оберіть за містом чи назвою компанії


БМТ УА

БМТ УА пропонує медичне, фармацевтичне і лабораторне обладнання, а також широкий спектр сертифікованих сервісних послуг.


ПрофіМед

Компанія «ПрофіМед» спеціалізується на поставках і сервісному супроводі найсучаснішого медичного та аналітичного обладнання від різних виробників Європи та США, що є світовими лідерами у своєму сегменті.


МедТехніка. Здорове життя

Компанія Медтехніка “Здорове життя» – це лідер з продажу такої продукції, як товари для інвалідів, обладнання для реабілітації та косметології, санітарно-гігієнічне обладнання, медичні меблі та багато іншого для здоров’я та краси!Юридичне бюро Олени Бабич

Наша команда юристів та адвокатів – кваліфіковані фахівці кожен у своїй спеціалізації, багаторічний досвід роботи яких дозволяє нам швидко і ефективно виконувати завдання, які ставлять перед нами наші клієнти.


PRO менеджмент в охороні здоров’я, журнал

PRO Менеджмент в охороні здоров’я — це перший в Україні сучасний фаховий журнал для керівників медичних закладів. Журнал висвітлює найбільш актуальні теми з медичного менеджменту. Особливість журналу — створення нових знань, актуальних саме для українських реалій.


Група Компаній САКУРА

Комплексная безопасность медицинских учреждений