Медичнi заклади

Оберiть тип закладу
Багатопрофільний медичний заклад (10)
ВСІ (22)
Гінекологія та акушерство (1)
Діагностично-консультаційний центр (4)
Державний / комунальний медичний заклад (1)
Лікування безпліддя (1)
Лікування онкологічних захворювань (2)
Медична лабораторія (3)
Мережа медичних закладів (2 та більше) (10)
Невідкладна медицина (1)
Офтальмологія (2)
Спеціалізований медичний заклад (6)

Додатково оберіть за містом чи назвою компанії
[wp-custom-fields-search preset=”2″ ]Інто-Сана

Якісна медична допомога за справедливу і прозору ціну, територіальна доступність, цілодобовий режим роботи і зручність обслуговування – ті унікальні відмінності клініки Інто-Сана, які ми розвиваємо і посилюємо.


Медісвіт. Мережа медичних центрів

«Медісвіт» – це сучасні медичні центри для дорослих і дітей з найкращим співвідношенням ціна/якість. За рахунок оптимізації процесів, довгострокових програм та ефективної системи стимулювання персоналу нам вдалося встановити справедливі ціни.


Медичний центр «Кібер клініка Спіженка»

Кібер Клініка Спіженка є онкологічним центром повного циклу застосовуючи комплексний підхід до лікування ракових захворювань, комбінуючи точність і міць КіберНожа, багатофункціональність і ефективність лінійного прискорювача, цілеспрямованість і індивідуальність хіміотерапії.


Лікарня ізраїльської онкології LISOD

LISOD — онкологічна лікарня з повним циклом профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань з використанням всього спектру новітніх західних медичних технологій, сучасного обладнання, досягнень ядерної медицини та молекулярної біології.Медіком

Клініка “Медіком” – багатопрофільний медичний заклад.


ISIDA

ISIDA — одна з ведучих комплексних акушерсько-гінекологічних клінік, що об’єднує стаціонар та чотири амбулаторно-поліклінічних центри. Клініки ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та патронажному педіатричному нагляді.


Діла. Медична лабораторія

Експерти компанії ДІЛА привносять в медичну галузь країни передові інновації та світовий досвід лабораторної діагностики, прагнучи відповідати очікуванням своїх клієнтів. Науковий потенціал ДІЛА складають висококваліфіковані співробітники, серед яких 12 кандидатів та докторів наук.


Медичний центр “Асклепій”

На ринку з 1999 року, і є першим приватним медичним закладом в Житомирській області. Наша місія: Робити якісну медицину для пацієнта.


Новий зір

Спеціалізований медичний заклад офтальмологічного профілю.


Медичний центр Святої Параскеви

Медичний Центр Святої Параскеви – новий центр на теренах Західної України, у Львові, в якому зібрано найкращий діагностичний комплекс. Ми надаємо відповіді на найскладніші діагностичні запитання у медицині. Вперше у вітчизняній медичній практиці в межах однієї установи зібрано інноваційне радіологічне обладнання найвищого світового рівня.


Центр хірургії ока професора Загурського

Центр хірургії ока проф. Загурського є п’ятим приватним офтальмологічним центром у Міжнародній мережі Центрів хірургії ока проф. Загурського (Україна – Польща). Оснащення центру, та стандарти надання медичної допомоги відповідають останнім вимогам та грунтуються на колосальному досвіді роботи лікарів та консультантів мережі з Європи та інших країн.


Клініка репродуктивної медицини "Надія"

Клініка репродуктивної медицини “Надія” – одна із ведучих клінік України, що спеціалізується на лікуванні безпліддя.


Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги. Комунальний заклад Коломийської міської Ради

Комунальний заклад Коломийської міської Ради “Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” обслуговує 65 тисяч населення (з них 14 тисяч дитячого) м. Коломиї у форматі надання первинної медичної допомоги поліклінічною службою, яка сформована з дільничних лікарів-терапевтів, педіатрів та лікарів загальної практики сімейної медицини.Медичний центр «Валео»

Медичному центру «Валео» більше 10 років, що починав свою діяльність з лабораторії (багатопрофільна лабораторія «Біолаб»). Сьогодні у складі клініки «Валео» три підрозділи – лабораторний комплекс, лікувальне та діагностичне відділення.


Добробут. Медична мережа

Медична мережа “Добробут” – це мережа приватних медичних закладів, які працюють за сучасними стандартами якості надання медичної допомоги.Оберіг, універсальна клініка

Медичний центр «Універсальна клініка «Оберіг» (ТОВ «КАПИТАЛ») – один з найбільших приватних інвестиційних проектів в галузі охорони здоров’я України, реалізований у XXI сторіччі. Розпочавши роботу в травні 2008 року, заклад ствердився як сучасна недержавна багатопрофільна лікарня, де мають змогу отримувати амбулаторну і стаціонарну медичну допомогу високої якості громадяни України та пацієнти з усього світу.