Медичнi заклади

Оберiть тип закладу
Багатопрофільний медичний заклад (10)
ВСІ (22)
Гінекологія та акушерство (1)
Діагностично-консультаційний центр (4)
Державний / комунальний медичний заклад (1)
Лікування безпліддя (1)
Лікування онкологічних захворювань (2)
Медична лабораторія (3)
Мережа медичних закладів (2 та більше) (10)
Невідкладна медицина (1)
Офтальмологія (2)
Спеціалізований медичний заклад (6)

Додатково оберіть за містом чи назвою компанії


Медичний центр «Кібер клініка Спіженка»

Кібер Клініка Спіженка є онкологічним центром повного циклу застосовуючи комплексний підхід до лікування ракових захворювань, комбінуючи точність і міць КіберНожа, багатофункціональність і ефективність лінійного прискорювача, цілеспрямованість і індивідуальність хіміотерапії.


Медісвіт. Мережа медичних центрів

«Медісвіт» – це сучасні медичні центри для дорослих і дітей з найкращим співвідношенням ціна/якість. За рахунок оптимізації процесів, довгострокових програм та ефективної системи стимулювання персоналу нам вдалося встановити справедливі ціни.


Центр хірургії ока професора Загурського

Центр хірургії ока проф. Загурського є п’ятим приватним офтальмологічним центром у Міжнародній мережі Центрів хірургії ока проф. Загурського (Україна – Польща). Оснащення центру, та стандарти надання медичної допомоги відповідають останнім вимогам та грунтуються на колосальному досвіді роботи лікарів та консультантів мережі з Європи та інших країн.Медичний центр “Асклепій”

На ринку з 1999 року, і є першим приватним медичним закладом в Житомирській області. Наша місія: Робити якісну медицину для пацієнта.


Добробут. Медична мережа

Медична мережа “Добробут” – це мережа приватних медичних закладів, які працюють за сучасними стандартами якості надання медичної допомоги.
Медичний центр Святої Параскеви

Медичний Центр Святої Параскеви – новий центр на теренах Західної України, у Львові, в якому зібрано найкращий діагностичний комплекс. Ми надаємо відповіді на найскладніші діагностичні запитання у медицині. Вперше у вітчизняній медичній практиці в межах однієї установи зібрано інноваційне радіологічне обладнання найвищого світового рівня.


Медіком

Клініка “Медіком” – багатопрофільний медичний заклад.


Медичний центр «Валео»

Медичному центру «Валео» більше 10 років, що починав свою діяльність з лабораторії (багатопрофільна лабораторія «Біолаб»). Сьогодні у складі клініки «Валео» три підрозділи – лабораторний комплекс, лікувальне та діагностичне відділення.


Інто-Сана

Якісна медична допомога за справедливу і прозору ціну, територіальна доступність, цілодобовий режим роботи і зручність обслуговування – ті унікальні відмінності клініки Інто-Сана, які ми розвиваємо і посилюємо.


Новий зір

Спеціалізований медичний заклад офтальмологічного профілю.


Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги. Комунальний заклад Коломийської міської Ради

Комунальний заклад Коломийської міської Ради “Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” обслуговує 65 тисяч населення (з них 14 тисяч дитячого) м. Коломиї у форматі надання первинної медичної допомоги поліклінічною службою, яка сформована з дільничних лікарів-терапевтів, педіатрів та лікарів загальної практики сімейної медицини.


Оберіг, універсальна клініка

Медичний центр «Універсальна клініка «Оберіг» (ТОВ «КАПИТАЛ») – один з найбільших приватних інвестиційних проектів в галузі охорони здоров’я України, реалізований у XXI сторіччі. Розпочавши роботу в травні 2008 року, заклад ствердився як сучасна недержавна багатопрофільна лікарня, де мають змогу отримувати амбулаторну і стаціонарну медичну допомогу високої якості громадяни України та пацієнти з усього світу.


Медичний центр «ПАНАЦЕЯ»

«Панацея» – багатопрофільний медичний заклад у місті Миколаєві, де ведуть прийом фахівці найвищого класу, які є досвідченими лікарями-практиками.


Багатопрофільна лікарня «ВІТАЦЕНТР»

Багатопрофільна лікарня «ВИТАЦЕНТР» надає замкнуте коло медичних послуг: хірургічне та терапевтичне лікування, консультації лікарів полікліники, проведення медичних оглядів, діагностику та надання медичної допомоги на дому.


Діла. Медична лабораторія

Експерти компанії ДІЛА привносять в медичну галузь країни передові інновації та світовий досвід лабораторної діагностики, прагнучи відповідати очікуванням своїх клієнтів. Науковий потенціал ДІЛА складають висококваліфіковані співробітники, серед яких 12 кандидатів та докторів наук.


ISIDA

ISIDA — одна з ведучих комплексних акушерсько-гінекологічних клінік, що об’єднує стаціонар та чотири амбулаторно-поліклінічних центри. Клініки ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та патронажному педіатричному нагляді.