Про портал

Шановні колеги!

До Вашої уваги – Інвестиційний Портал Української Медицини ipum.com.ua!

Проект ipum.com.ua створено для тих, хто інвестує в медицину – обираючи галузь медичних послуг в якості сфери вкладення особистих, інтелектуальних та фінансових ресурсів.

Місією проекту ipum.com.ua є налагодження ефективного спілкування між усіма учасниками сфери медичних послуг та компаній і осіб, діяльність яких має прямий та опосередкований вплив на створення ефективної системи медичного обслуговування в Україні.

Саме тому сьогодні Інвестиційний Портал Української Медицини має  3 основні розділи:

ПЕРСОНИ – розділ, присвячений менеджерам медичної сфери України. Метою розділу є знайомство потенційних інвесторів з менеджментом, що працює в Україні.

АНАЛІТИКА, СТАТТІ, ІНТЕРВ’Ю – розділ, щодо якого ми маємо великі плани. Ці плани полягають у тому, щоб інформація, яка «збирається» у цьому розділі порталу, могла бути використаною у процесі прийняття управлінських рішень у сфері української медицини.

КАЛЕНДАР ПОДІЙ – про основні події у сфері управління в медичній сфері для того, щоб якнайбільше представників медичних закладів, інфраструктурних організацій та експертів мали змогу обмінюватися досвідом з метою впровадження у нас, в Україні, найкращих управлінських та лікувально-діагностичних практик.

До Вашої уваги також наступні розділи порталу:

НОВИНИ

МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ

ІНВЕСТПРОЕКТИ

РОБОТА В МЕДИЦИНІ: вакансії та резюме

КОМПАНІЇ

З питань розміщення Ваших статей чи будь-якої іншої співпраці пишіть

на електронну адресу  ipum @ ipum.com.ua  або через сторінку у facebook.

/

/

З вірою в Україну,

Команда Інвестиційного Порталу Української Медицини